Doprava a platba

Cena se liší podle zvoleného způsobu dopravy, způsobu platby za zboží a podle výše ceny objednávky. Celkové poštovné je součtem ceny za dopravu a poplatku za platbu (dobírku). Balné je zdarma.

Cena dopravy

druh zásilky částka objednávky
do 2.000 Kč 2.000 Kč a více
Zásilkovna CZ - osobní odběr na vybrané pobočce
Zásilka bude doručena na odběrné místo Zásilkovny do 2-3 pracovních dnů po odeslání.
Pobočky Z-Point: www.zasilkovna.cz/pobocky 
60 Kč zdarma
Zásilkovňa SK - osobní odběr na vybrané pobočce
Zásilka bude doručena na odběrné místo ve Slovenské republice do 2-3 pracovních dnů po odeslání, v případě platby na dobírku probíhá platba v eurech.
Pobočky Z-Point: www.zasilkovna.cz/pobocky?country=sk 
100 Kč zdarma
Česká pošta - Doporučený balík / Balík Do ruky
Zásilka bude doručena mezi 9 - 18 hodinou do 1-2 pracovních dnů po odeslání.
90 Kč zdarma
Doprava zboží - Jičín
Časově dle dohody.
20 Kč zdarma
Osobní odběr zboží - Jičín
Časově dle dohody.
zdarma zdarma

 

Způsob platby

způsob platby poplatek
Dobírka 30 Kč
Bankovním převodem (platba předem) zdarma

 

Způsob dopravy

Zásilkovna CZ

Zásilky jsou dopravovány na odběrné místo Z-Point v České republice, které si vyberete (seznam poboček - www.zasilkovna.cz/pobocky). Po odeslání zásilky Vám zašleme číslo Vašeho balíku, pomocí nějž můžete sledovat stav Vaší zásilky na internetu: http://www.zasilkovna.cz/vyhledavani. Zásilku je třeba vyzvednout do 7 dnů (lze prodloužit až na 21 dní). Tato dopravní služba je dostupná pro Českou republiku.

Zásielkovňa SK

Zásilky jsou dopravovány na odběrné místo Z-Point ve Slovenské republice, které si vyberete (seznam poboček - www.zasilkovna.cz/pobocky?country=sk). Po odeslání zásilky Vám zašleme číslo Vašeho balíku, pomocí nějž můžete sledovat stav Vaší zásilky na internetu: http://www.zasilkovna.cz/vyhledavani. Zásilku je třeba vyzvednout do 7 dnů (lze prodloužit až na 21 dní). Tato dopravní služba je dostupná pro Slovenskou republiku.

Česká pošta

Zásilky jsou dopravovány po celé České Republice prostřednictvím České pošty. Dle hmotnosti objednaného zboží využíváme službu Doporučený balík (do 2 kg), resp. Balík Do ruky. Doba dodání je obvykle do 2 pracovních dnů, resp. druhý pracovní den po odeslání. Při vyplňování objednávky je důležité vyplnit telefonní číslo. Po odeslání zásilky Vám zašleme číslo Vašeho balíku, pomocí nějž můžete sledovat stav Vaší zásilky na internetu: https://www.postaonline.cz/trackandtrace. Nebudete-li v době doručení zastiženi, bude zásilka ponechána na Vaší poště. Tato dopravní služba je dostupná pro Českou republiku.

Doprava zboží - Jičín

Zajišťujeme rozvoz zboží po Jičíně.

Osobní odběr zboží - Jičín

Objednané zboží také můžete po předchozí domluvě vyzvednout na adrese provozovny:
Na Tobolce 209, Jičín.


Kontaktujte nás

Naše zákaznícká linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:603 790 046

Napiště nám e-mail